سودآوری و بهره‌وری پروژه پتروشیمی سیراف بالاتر از سایر پروژه‌هاست

سودآوری و بهره‌وری پروژه پتروشیمی سیراف بالاتر از سایر پروژه‌هاست

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به اینکه پروژه پتروشیمی سیراف یک مجموعه کامل بوده و امکان این را دارد که در صنعت پتروشیمی به یک نام بزرگ تبدیل شده و به افزایش سودآوری برای فرهنگیان عضو بیانجامد، گفت: نگاه ویژه موسسه برای تکمیل این پروژه و نیز تکمیل زنجیره ارزش آن ادامه خواهد داشت.

دکتر حمیدرضا نجف‌پورکردی روز سه‌شنبه 7 تیر 1401 ضمن بازدید از پروژه پتروشیمی سیراف در بندر دیر، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر به ویژه شهید دکتر بهشتی، نگاه این مجموعه با استفاده از تولید داخل را تحسین کرد و افزود: کسانی که با اخلاص و به شکل جهادی در صحنه و میدان حاضر هستند، دغدغه‌های بیشتری دارند. این مجموعه با در اختیار داشتن ویژگی‌های اختصاصی خود، با دیگر پروژه‌ها تفاوت اساسی داشته و سودآوری و بهره‌وری آن نسبت به بقیه بالاتر خواهد بود.

وی با اشاره به اقدامات ارزشمندی که در این پروژه انجام شده است، تصریح کرد: ما به دنبال افزایش بهره‌وری و تسریع در اجرای این پروژه و رفتن به سوی تکمیل زنجیره ارزش هستیم. در این راستا می‌توان با کار جهادی تخصصی، اجرای پروژه را تسریع کرده و برای افزایش سرعت کار باید از همه منابع و ظرفیت های موجود استفاده کرد.

دکتر نجف‌پور کردی با اشاره به اینکه از هیچ اقدامی در سطح کلان برای حمایت از این پروژه دریغ نخواهد کرد، یادآور شد: همه ظرفیت‌های تعاملی با لایه‌های حکومتی و حاکمیتی در اختیار این پروژه‌ها قرار خواهند گرفت.

Share :